Elektronik Sigara Likit Fiyatları

Elektronik sigara kullananlar damak tatlarına uygun likit seçimi yaparak keyifli vakit geçirirler. Likit elektronik sigara içerisinde bulunan dolum sıvısına verilen isimdir. Farklı tat ve aramalara sahip olan likitler içerisinde kişinin sigara bağımlılığı doğrultusunda belli miktarlarda nikotin bulunur. Likitelektronik sigara içerisinde bulunan kartuş içerisine doldurulur. Daha sonra ısınan likit buhar haline dönüşerek kullanıcılar tarafından içe çekilir. 

Elektronik sigara likit fiyatları tercih edilen likidin marka ve kalitesine bağlı olarak değişiklik gösterir. İçerisinde bulunan bitkisel gliserin ve sentetik gliserin madde oranları da fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Likit alırken fiyatından ziyade kalitesine ve orijinalliğine dikkat etmek gerekir.

Elektronik Sigara Nedir?

Sigarayı bırakmak isteyenler tarafından popüler bir şekilde tercih edilen elektronik sigaralar duman yerine buhar sistemi ile çalışır. Bu cihaz içerisinde likit denilen sıvı bir çözelti bulunur. Bu sıvı ısınarak buhar haline dönüşür. Elektronik sigarayı tütün sigarasından ayıran en önemli özellik ise dumanının olmamasıdır. Bu durum elektronik sigarayı normal sigaralardan daha sağlıklı kılıyor. Çünkü tütün sigarası içerisinde yoğun miktarda zift katran ve nikotin gibi maddeler bulunur. Yapılan araştırmalar elektronik sigaranın insan sağlığına normal sigaraya göre %95 daha iyi koruduğunu gösteriyor.

Likit Seçimi

Elektronik sigara kullanımının giderek yaygın bir hal alması beraberinde dolum sıvısı olan likidinde farklı tatlarda hazırlanmasını sağlamıştır. Bu doğrultuda elektronik sigara da keyifli bir tat almak isteyenler öncelikle likit seçiminde dikkatli olması gerekir. Farklı aroma ve tatlara sahip olan likit seçiminde likidin orijinal olması büyük bir öneme sahiptir. Aksi halde elektronik sigaradan istenilen verim elde edilemez.

Premium likitler uzun çalışmalar sonucunda hazırlanır. Bu nedenle dengeli PG-VG oranı ile üst düzey bir üründür. Aynı şekilde heets aromalarda bulunur. Elektronik cihazlara özel olarak tasarlanan heets adı altında bir marka haline gelen sıkıştırılmış tütün farklı lezzet ve aroma sevenler için hazırlanan önemli bir üründür. Heets aroma ve likitler için damak tadı doğrultusunda tercihler yapılmalıdır. Elektronik sigara, likit ve tüm ürünler için https://www.elektroniksigaravip3.com/urunler/likit-dolum-sivisi.html sitesinden hizmet alabilirsin.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *